ZUTEREK ZBOINA ARCHITEKTURA

Zuterek Zboina Architekci to autorska pracownia architektury i projektowania wnętrz. Swoją pasję w tworzeniu oryginalnych projektów łączymy z międzypokoleniową współpracą. Rodzinnie działamy na rynku od ponad 30 lat. Realizujemy projekty budowlane oraz wnętrza komercyjne i prywatne.

W projektowaniu naszym najważniejszym celem jest stworzenie przestrzeni, która będzie niepowtarzalna i funkcjonalna. Łączymy swoje doświadczenie i artystyczną wizję z potrzebami naszych Klientów by zrealizować oryginalne i wygodne wnętrza. Inspiruje nas sztuka i ludzie, lubimy łączyć ze sobą różne style i faktury. Wyznajemy zasadę, że proste przedmioty kryją w sobie największe piękno a wnętrza, w których przebywamy powinny być ponadczasowe i nieszablonowe.

Gosia Zboina architekty Warszawa

Gosia Zuterek Zboina

Młodszy duch zespołu. Ukończyła Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Łódzkiej, częściowo studiując na prestiżowej uczelni ENSAM we Francji, oraz projektowanie graficzne na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Zamiłowanie do projektowania pielęgnowała od dziecka dorastając w domu pełnym architektów i rozmów o estetyce i funkcjonalności. Doświadczenie zdobywała w renomowanych pracowniach projektowych w Łodzi, Bukareszcie i Warszawie pracując przy dużych obiektach mieszkaniowych, biurowcach i wnętrzach komercyjnych jak i prywatnych. W swoich projektach łączy w sobie minimalizm z odważnymi, graficznymi rozwiązaniami.

tel. 603 884 830

gosiazboina@gmail.com

Gosia Zboina architekty Warszawa

Grażyna Zuterek

Założycielka pracowni. Absolwentka Architektury i Urbanistyki w Łodzi wyróżniająca się ponad 30-letnim doświadczeniem i ogromną dbałością o szczegóły. W ciągu swojej wieloletniej kariery opracowała niezliczone projekty domów i wnętrz w różnorodnych stylach i zróżnicowanej funkcji. Choć nowoczesność i minimalizm są jej najbliższe to ma na swoim koncie takie realizacje jak projekty dworków w oparciu o współpracę z konserwatorem zabytków czy też stylizowane aranżacje dla kolekcjonerów sztuki. Nasz najważniejszy cel to stworzenie przestrzeni, która będzie funkcjonalna i niepowtarzalna. Łączymy swoje doświadczenie i artystyczną wizję z potrzebami naszych Klientów by zrealizować oryginalne i wygodne wnętrza.

tel. 601 269 887

grazynazuterek@gmail.com